Луна за външен монтаж OZZY ∙ DL725 ∙ GU10 ∙ бял
Код заявка: VIV004713 | Артикул: DL725 WH OZZY
Технически параметри
| Серия | OZZY |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø80x84mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800234851563 |
OZZY са луни за външен монтаж с кръгла форма. Те са подвижни и дават възможност за насочване на светлинния поток в желана посока. Съвместими са с всички LED лампи с цокъл GU10 с марка VIVALUX.




