Луна за външен монтаж ABBA ∙ DL726 ∙ GU10 ∙ бял
Код заявка: VIV004715 | Артикул: DL726 WH ABBA
Технически параметри
| Серия | ABBA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 80x80x84mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800234851587 |
ABBA са луни за външен монтаж с квадратна форма. Те са подвижни и дават възможност за насочване на светлинния поток в желана посока. Съвместими са с всички LED лампи с цокъл GU10 с марка VIVALUX.



