Луна за външен монтаж MOLY ∙ DL727 ∙ GU10 ∙ бял
Код заявка: VIV004717 | Артикул: DL727 WH MOLY
Технически параметри
| Серия | MOLY |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø55x100mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800234851600 |
Луните за външен монтаж MOLY са с компактен размер и съвсем изчистен дизайн в цвят черно или бяло. Подходящи са за акцентиращо осветление в помещения с разнообразно предназначение и без изисквания за по-висока влагозащита.




