LED тяло за баня MODENA LED ∙ 9W ∙ 4000K ∙ черен
Код заявка: VIV004723 | Артикул: MODENA LED 9W BK/CL
Технически параметри
| Серия | MODENA LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 630lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 460x70x45mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| EAN | 3800234851655 |
MODENA LED е съвременно решение за осветление в зоната около огледалото в банята. Хромираният или черен корпус на телата в серията и матиран разсейвател заедно с неутралната светлина, с която светят MODENA LED, ги превръщат в правилния избор за Вашето помещение. LED осветително тяло за баня MODENA LED, 9W, черно, 230V, 4000K.





