LED панел за вграждане ESTE LED ∙ 12W ∙ 850lm ∙ черен ∙ 4000K
Код заявка: VIV004735 | Артикул: ESTE LED 12W BK/CL
Технически параметри
| Серия | ESTE LED |
| Мощност(W) | 12W |
| Светлинен поток (lm) | 850lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø168x21mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø160mm |
| EAN | 3800234851761 |
Панелите с кръгла форма от серията ESTE LED са с висококачествен вграден LED светлинен източник с цветна температура 4000К (неутрална светлина) или 6000К (дневна светлина). В неутрална светлина се предлагат в бял или в черен цвят на корпуса. Подходящи са за основно или за помощно осветление в помещения на закрито. Кръгъл LED панел за вграждане ESTE LED, 12W, черен, 4000K.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED панел за вграждане ESTE LED ∙ 18W ∙ 1150lm ∙ бял ∙ 4000К
-
LED панел за вграждане ESTE LED ∙ 12W ∙ 850lm ∙ бял ∙ 4000К
-
LED панел за вграждане ESTE LED ∙ 6W ∙ 400lm ∙ бял ∙ 6000K
-
LED панел за вграждане ESTE LED ∙ 6W ∙ 400lm ∙ бял ∙ 4000K
-
LED панел за вграждане ESTE LED ∙ 18W ∙ 1150lm ∙ черен ∙ 4000K
-
LED панел за вграждане ESTE LED ∙ 6W ∙ 400lm ∙ черен ∙ 4000K






