LED панел за вграждане GRID LED ∙ 12W ∙ 850lm ∙ черен ∙ 4000K
Код заявка: VIV004738 | Артикул: GRID LED 12W BK/CL
Технически параметри
| Серия | GRID LED |
| Мощност(W) | 12W |
| Светлинен поток (lm) | 850lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 168x168x21mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | 160x160mm |
| EAN | 3800234851792 |
Квадратният панел GRID LED е универсално стилно решение за осветление в офисни сгради, магазини, жилища. В серията се предлагат панели с черен корпус и цветна температура 4000К и бял корпус с цветна температура 4000К (неутрална светлина) или 6000К (дневна светлина). Квадратен LED панел за вграждане GRID LED, 12W, черен, 4000K.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED панел за вграждане GRID LED ∙ 18W ∙ 1150lm ∙ бял ∙ 6000K
-
LED панел за вграждане GRID LED ∙ 18W ∙ 1150lm ∙ бял ∙ 4000K
-
LED панел за вграждане GRID LED ∙ 12W ∙ 850lm ∙ бял ∙ 6000K
-
LED панел за вграждане GRID LED ∙ 12W ∙ 850lm ∙ бял ∙ 4000K
-
LED панел за вграждане GRID LED ∙ 6W ∙ 400lm ∙ бял ∙ 4000K
-
LED панел за вграждане GRID LED ∙ 18W ∙ 1150lm ∙ черен ∙ 4000K
-
LED панел за вграждане GRID LED ∙ 6W ∙ 400lm ∙ черен ∙ 4000K






