LED плафониера DOLCE/O LED ∙ 11W ∙ бял ∙ 4000K ∙ IP65
Код заявка: VIV004751 | Артикул: DOLCE/O LED 11W WH CL
Технически параметри
| Серия | DOLCE LED |
| Мощност(W) | 11W |
| Светлинен поток (lm) | 770lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | овална форма |
| Размери (mm) | 190x113x42mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800234851914 |
Серията влагозащитени LED плафониери DOLCE LED са атрактивен елемент както от интериора, така и в зоните около сградите. Те са влагозащитени с IP65 и се предлагат в цят на корпуса изцяло черен и бял в комбинация със златист преден панел. DOLCE LED са с кръгла, квадратна или овална форма и светят с цветна температура 4000К (неутрална светлина).






