LED луна за вграждане VERA LED ∙ 9W ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP54
Код заявка: VIV004754 | Артикул: VERA LED 9W CCT DIP-switch
Технически параметри
| Серия | VERA LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 3000K-720lm; 4000K-770lm; 6000K-750lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP54 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø118x26mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| Монтажен отвор | Ø100mm |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
| EAN | 3800234851945 |
Серията кръгли LED луни за вграждане VERA LED са влагозащитени с IP54 и имат вграден плъзгач за избор на цветна температура, в която да светят: 3000К (топло-бяла светлина), 4000К (неутрална светлина) или 6400К (дневна светлина). Тези предимства дават възможност за свобода при избора на приложение на луните от серията. VERA LED се предлагат в 5 размера със съответните мощности: 5W, 9W, 12W, 18W и 24W.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED луна за вграждане VERA LED ∙ 24W ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP54
-
LED луна за вграждане VERA LED ∙ 18W ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP54
-
LED луна за вграждане VERA LED ∙ 12W ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP54
-
LED луна за вграждане VERA LED ∙ 5W ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP54







