LED филамент лампа FLICK SMOKE LED ∙ BFS35 ∙ 2W ∙ 50lm ∙ E14 ∙ 1800K
Код заявка: VIV004779 | Артикул: BFS35 LED 2W E14 1800K FLICK SMOKE LED
Технически параметри
| Серия | FLICK SMOKE LED |
| Мощност(W) | 2W |
| Светлинен поток (lm) | 50lm |
| Цветна температура (K) | 1800K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Размери (mm) | Ø35x100mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | опушено |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234852072 |
Лампите от серията FLICK SMOKE LED са със стъклен балон с опушен ефект и с гъвкав LED филамент. Подходящи са за създаване на декоративен ефект в осветяваните помещения, решени в индустриален, стийм пънк или винтидж стил.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED филамент лампа FLICK SMOKE LED ∙ AFS60 ∙ 4W ∙ 100lm ∙ E27 ∙ 1800K ∙ димируема
-
LED филамент лампа FLICK SMOKE LED ∙ STS64 ∙ 4W ∙ 100lm ∙ E27 ∙ 1800K ∙ димируема
-
LED филамент лампа FLICK SMOKE LED ∙ GFS125 ∙ 4W ∙ 100lm ∙ E27 ∙ 1800K ∙ димируема
-
LED филамент лампа FLICK SMOKE LED ∙ GFS95 ∙ 4W ∙ 100lm ∙ E27 ∙ 1800K ∙ димируема


