LED плафон с два ринга SIRI LED ∙ 18W ∙ CCT ∙ IP44
Код заявка: VIV004809 | Артикул: SIRI LED 18W
Технически параметри
| Серия | SIRI LED |
| Мощност(W) | 18W |
| Светлинен поток (lm) | 3000K-1516lm; 4000K-1625lm; 6400K-1477lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø250x50mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Цвят на корпуса | черно/бяло |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
| EAN | 3800234852331 |
Представяме Ви ултратънките влагозащитени плафониери SIRI LED IP44. Важно предимство на серията е възможността за избор и смяна на външния ринг - в бял и в черен цвят, както и лесният начин за избор на предпочитаната цветна температура чрез плъзгач, намиращ се върху задната страна на корпуса им. Така, в зависимост от положението на плъзгача, SIRI LED ще свети постоянно в една от избраните цветни температури: 3000К (топло-бяла светлина), 4000К (неутрална светлина) или 6400К (дневна светлина). Предлагат се в три мощности и три размера: - 18W с диаметър 250 mm; - 24W с диаметър 320 mm; - 32W с диаметър 380 mm. Инсталирането на плафониерите е изключително лесно, а влагозащитата им с IP44 ги прави подходящи за осветление в дневни, кухни, спални, коридори, кабинети, както и в помещения с повишени изисквания за влагозащита.











