Мултифункционална LED плафониера SATURN LED ∙ 75W
Код заявка: VIV004831 | Артикул: SATURN LED 75W
Технически параметри
| Серия | SATURN LED |
| Мощност(W) | 75W |
| Светлинен поток (lm) | 4725lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø500x55mm |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234852508 |
Осветителното тяло SATURN LED съчетава в себе си добре познатите и търсени функции на комбинирано светене в цветна температура 3000К и 6400K с общ ефект 4000К и димиране с помощта на дистанционно управление и универсална кръгла форма с 3D ефект в средата на предния панел.


