Настолна соларна LED лампа DORI SOLAR LED ∙ 4W ∙ 4000K ∙ IP44
Код заявка: VIV004834 | Артикул: DORI SOLAR LED 4W BK/CL
Технически параметри
| Серия | DORI SOLAR LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | Ø132x300mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | метал |
| Температура на околната среда | -20÷+45°C |
| Индекс на цветопредаване | CRI 80 |
| EAN | 3800234852539 |
Соларните настолни лампи LORI SOLAR LED и DORI SOLAR LED са влагозащитени и снабдени със соларен панел за зареждане на акумулаторните им батерии. Светлината им може да се димира на степени чрез последователно докосване на соларния панел. Двете лампи представляват стилно решение за осветление на открито в зоната за сядане или над градинска маса.




