LED лампа FREA LED ∙ 4.8W ∙ 550lm ∙ G9 ∙ 4000K
Код заявка: VIV004848 | Артикул: FREA LED 4.8W G9 CL-4000K
Технически параметри
| Серия | FREA LED |
| Мощност(W) | 4.8W |
| Светлинен поток (lm) | 550lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G9 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 330° |
| Форма | цилиндрична форма |
| Размери (mm) | Ø19x56mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~45W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234852638 |
Серията LED лампи FREA LED G9 са с мощност само 4.8W и с висок добив 110 lm/W. Предлага се в топло-бяла (3000K) и в неутрална светлина (4000K).




