Луна за външен монтаж LENA ∙ DL728 ∙ GU10 ∙ черен ∙ IP44
Код заявка: VIV004858 | Артикул: DL728 BK LENA IP44
Технически параметри
| Серия | LENA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø70x90mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800234852713 |
Използването на лунички за външен монтаж за осветление в помещенията внася нотка лукс в интериора. Серията LENA GU10 се състои от влагозащитени луни в бял и в черен цвят и е предназначена за осветление на закрито, в помещения с повишени нива на влажност или навън. Луните за външен монтаж са с алуминиев корпус и са съвместими с всички GU10 LED лампи с марка VIVALUX.




