LED полилей LOARA LED ∙ 27W ∙ черно ∙ CCT-switch ∙ 3000-4000-6000K
Код заявка: VIV004865 | Артикул: LOARA LED 27W BK CCT
Технически параметри
| Серия | LOARA LED |
| Мощност(W) | 27W |
| Светлинен поток (lm) | 1182lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 80x880x1200mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
| EAN | 3800234852782 |
Новите декоративни LED осветителни тела с марка VIVALUX са елегантна комбинация от метал със силиконов дифузер и с възможност за избор на цветна температура 3000K/4000K/6000K. Полилеите от серията LOARA LED са с проволки за регулиране на височината на окачване.




