LED полилей MAREA LED ∙ 60W ∙ хром ∙ CCT-switch ∙ 3000-4000-6000K
Код заявка: VIV004868 | Артикул: MAREA LED 60W CH CCT
Технически параметри
| Серия | MAREA LED |
| Мощност(W) | 60W |
| Светлинен поток (lm) | 3411lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø600*1200mm |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
| EAN | 3800234852812 |
Новите декоративни LED осветителни тела с марка VIVALUX са елегантна комбинация от метал със силиконов дифузер и с възможност за избор на цветна температура 3000K/4000K/6000K. Полилеите от серията MAREA LED са с проволки за регулиране на височината на окачване.


