Дървен спот за таван SP743-2L LORENZO ∙ дърво+черно ∙ 2хЕ27
Код заявка: VIV004888 | Артикул: SP743-2L E27 LORENZO
Технически параметри
| Серия | LORENZO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 100x330x85mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x60W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800234852959 |
Спотовете от серията LORENZO са класическата комбинация от естествено дърво с метални елементи в състарен черен цвят. Всички тела LORENZO са с фасунги за цокъл Е27 и така предоставят възможност за осветление с широк спектър декоративни LED лампи с марка VIVALUX.



