SLIM25 Понижаващо LED захранване LVT LED DRIVER ∙ 200W ∙ IN 230V OUT 48V
Код заявка: VIV004897 | Артикул: LVT LED DRIVER 200W out 48V
Технически параметри
| Серия | SLIM25 |
| Напрежение (V) | IN: 230V, OUT: 48V DC |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 300x26x25mm |
| Max натоварване | 200W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800234853048 |
Магнитната релсова система SLIM25 с марка VIVALUX предлага нови възможности за естетически издържано осветление в помещения с различно приложение у дома, в хотелски стаи, магазини, ресторанти. Системата включва разнообразни по форма и мощност осветителни тела и спотове, подходящи за монтаж върху нисковолтови релси за вграждане (InTrack) или за външен монтаж (SlimTrack) – 48V. Всички модели осветителни тела от системата SLIM25 се предлагат в две цветни температури: 3000К (топло-бяла светлина) и 4000К (неутрална светлина).




