LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 4000K
Код заявка: VIV004970 | Артикул: GF45 LED 7W E14 CL 4000K FLICK LED PREMIUM
Технически параметри
| Серия | FLICK LED |
| Мощност(W) | 7W |
| Светлинен поток (lm) | 960lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | мини глобус |
| Размери (mm) | Ø45x72mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Цвят на корпуса | прозрачно |
| Еквивалент | ~69W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234853642 |
Най-новата серия FLICK LED PREMIUM са филамент LED лампи с по-висок клас на енергийна ефективност – D и 140 lm/W, които не само пестят енергия, но и светят много повече. В серията се предлагат лампи с цветна температура 3000К и 4000К и с универсални форми на прозрачния стъклен балон А60, В35 и G45. Основни предимства - отлична способност за реалистично възпроизвеждане на цветовете с CRI > 80; - много висока енергоефективност от 140 lm/W; - висококачествени LED филаменти тип COG (chip on glass) с надеждна експлоатация; - равномерна осветеност в ъгъл 360° около лампата.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 11W ∙ 1521lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 11W ∙ 1521lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 14W ∙ 2000lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 14W ∙ 2000lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ BF35 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ BF35 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 3000K



