Фасаден аплик BERGAMO ∙ единичен ∙ 1xGU10 ∙ черно ∙ IP65
Код заявка: VIV004971 | Артикул: BERGAMO 1xGU10 BK IP65
Технически параметри
| Серия | BERGAMO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 65x110x120mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800234853659 |
Фасадните осветителни тела от серията BERGAMO са влагозащитени със степен на защита IP65 и са предназначени за осветление на открито. Серията съдържа единичен и двоен аплик, съответно за осветяване вечер в една или в две срещуположни посоки. Корпусът на телата е алуминиев и е в класически черен цвят. Основата на аплиците е компактна и дава възможност за монтаж върху широк спектър от вертикални повърхности. Дизайнът на градинските тела с марка VIVALUX е съобразен с тенденциите в решаване на откритите пространства, обособени в обществени или частни градини и паркове и са изключително подходящи да се използват с лампи с цокъл GU10 с марка VIVALUX.


