LED лента PIXEL LED ∙ 120 SMD3535 ∙ 24VDC ∙ RGB ∙ 5м
Код заявка: VIV004975 | Артикул: PIXEL LED120 SMD3535 RGB
Технически параметри
| Серия | RGB PIXEL LED |
| Мощност(W) | 90W |
| Напрежение (V) | 24V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 8x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | RGB |
| Брой диоди на метър | 120 SMD LED/m |
| Мощност/m | 18W/m |
| EAN | 3800234853697 |
Основни предимства на лентите PIXEL LED: - възможност за срязване на сегменти с дължина 5 см; - избор на работен режим и цвят чрез контролерите за RGB ленти с марка VIVALUX; - работното напрежение 24VDC намалява пада на светлината по дължината на свързаните последователно LED ленти; - гъвкава и устойчива основа; - съвместими с алуминиевите профили с марка VIVALUX.






