Мебелна LED луна OLI LED ∙ 2W ∙ бяла ∙ 4000K ∙ IP44
Код заявка: VIV004977 | Артикул: OLI LED 2W WH CL IP44
Технически параметри
| Серия | OLI LED |
| Мощност(W) | 2W |
| Светлинен поток (lm) | 150lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø65x14mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | пластмаса+метал |
| Монтажен отвор | Ø58mm |
| EAN | 3800234853710 |
Новата серия OLI LED с марка VIVALUX са луни, предназначение за вграждане в мебели. Този тип осветление има редица приложения: осветяване на работния плот под горен шкаф, осветление в мебелни ниши или витрини и т.н. OLI LED се предлагат в три цвята на предния панел: бял, черен и никел мат. Всички луни светят с цветна температура 4000К, т.е. в неутрална светлина и имат матиран дифузер за намаляване на заслепяването. Луните OLI LED работят при мрежово напрежение 230V и затова не е нужен трансформатор за понижаване на напрежението.




