Сензор за присъствие HABITO ∙ HF36-W ∙ бял
Код заявка: VIV004995 | Артикул: HABITO HF36-W
Технически параметри
| Серия | HABITO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø115x24mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 2000W; LED 1000W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Сензор за присъствие |
| EAN | 3800234853888 |
Когато е необходима светлина в определена зона за времето, в което там има хора, най-удачното решение е да се инсталира истински сензор за присъствие HABITO HF36-W с марка VIVALUX. Той излъчва ултразвукови вълни с висока честота, които създават поле с радиус 3 метра в обхвата на сензора, представляваща зоната му на действие като сензор за присъствие. При наличие на движение в така създаденото поле, сензорът HABITO HF36-W се задейства и включва свързаните към него светлинни източници. Той засича човешкото вдишване и така ги задържа светнати. Отвъд зоната на присъствие до края на обхвата на HABITO HF36-W, той работи като микровълнов сензор за движение.





