Полилей CASTELLO ∙ SSP748 ∙ 1хЕ27 ∙ черно/злато ∙ метал
Код заявка: VIV004997 | Артикул: SSP748 E27 CASTELLO
Технически параметри
| Серия | CASTELLO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø400x1400mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | черно/златно |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
| EAN | 3800234853901 |
Добавете елегантност към интериора си с новата серия полилеи CASTELLO. Металният разсейвател представлява перфорирана конструкция в актуална цветова комбинация от черно и злато. CASTELLO създава приглушеност, уют и допринася за различен стил на помещението. В зависимост от търсената атмосфера, можете да използвате филамент LED лампи Е27 с различна форма и мощност.


