Полилей CARUSO ∙ SSP751 ∙ 1хЕ27 ∙ опушено стъкло
Код заявка: VIV005000 | Артикул: SSP751 E27 CARUSO
Технически параметри
| Серия | CARUSO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø300x1510mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | опушено |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+стъкло |
| EAN | 3800234853932 |
Както черният цвят на корпуса уверено се наложи при интериорните осветителни тела, така и опушените стъкла намират все повече почитатели. В комбинация с подходяща филамент LED лампа от гамата на VIVALUX полилеите с големи опушени стъкла от серията CARUSO придават нотка лукс и рефлектират индивидуалния подход при избора им за осветявания интериор.



