Полилей BERNARD-W ∙ SSP752 ∙ 1хЕ27 ∙ декоративна решетка ∙ черен
Код заявка: VIV005001 | Артикул: SSP752 E27 BERNARD-W
Технически параметри
| Серия | BERNARD |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø240x1400mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
| EAN | 3800234853949 |
Индустриалният стил води началото си от старите фабрики отвъд океана, които в началото на миналия век са били превръщани в жилища на различни творци. Именно затова този стил залага на несъвършените линии, грубите повърхности, тъмните цветове и множество предпазни решетки. Новата серия декоративни полилеи BERNARD са решени в този стил и в комбинация с правилната филамент LED лампа с марка VIVALUX съвсем ненатрапчиво може напълно да се впише в интериора на съвременното жилище, залагащ на индустриалния дизайн.


