Полилей KILIAN ∙ SSP756 ∙ 1хЕ27 ∙ декоративна решетка ∙ черен
Код заявка: VIV005005 | Артикул: SSP756-1H E27 KILIAN
Технически параметри
| Серия | KILIAN |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø155x1400mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
| EAN | 3800234853987 |
Изчистената конична форма на полилеите от серията KILIAN прави полилеите отлично решение за осветление. Единичният полилей е подходящ да се използва над нощното шкафче в спалня с модерен интериор или над масичката Ви за кафе. Тройният полилей би бил чудесен избор, ако се окачи над кухненски остров или над трапезната маса във всекидневната. Формата на решетката на KILIAN изисква внимателен подбор на светлинен източник от гамата филамент LED лампи VIVALUX.

