Полилей ALBA ∙ SSP760 ∙ 1хЕ27 ∙ декоративна решетка ∙ черен
Код заявка: VIV005009 | Артикул: SSP760-1H E27 ALBA
Технически параметри
| Серия | ALBA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø180x1400mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
| EAN | 3800234854021 |
Полилеите от серията ALBA не само ще осветят дома Ви, но и ще го декорират със своята интересна и атрактивна решетка от параболично извити елементи, наподобяващи разцъфващ цвят. Правилният избор на филамент LED лампа от гамата на VIVALUX ще Ви помогне да създадете топла и уютна атмосфера дори когато използвате ALBA за осветяване на кафенета, ресторанти или хотели.




