Полилей ALMA ∙ SSP764 ∙ 3хЕ27 ∙ декоративна решетка ∙ черен
Код заявка: VIV005013 | Артикул: SSP764-L3H E27 ALMA
Технически параметри
| Серия | ALMA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 675x200x1420mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x11W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
| EAN | 3800234854069 |
Серията ALMA се състои от телени полилеи с една от най-предпочитаните геометрични форми на решетката – формата на диаманта. В полилеите могат да се монтират филамент LED лампи с марка VIVALUX. Линията и конфигурацията на полилеите ALMA ги прави подходящи за осветяване на различни зони: над трапезната маса във всекидневната, над кухненски остров или над нощно шкафче.



