Полилей CHAPEL ∙ SSP767 ∙ 1хЕ27 ∙ декоративна решетка ∙ черен
Код заявка: VIV005016 | Артикул: SSP767 E27 CHAPEL
Технически параметри
| Серия | CHAPEL |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø600x1520mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
| EAN | 3800234854090 |
Представяме на вниманието Ви две серии полилеи - CHAPEL и HOLGER, създадени, за да отговорят на изискванията на винтидж стила при решенията на интериори. И двата полилея са с черен цвят и са подходящи за интериор, решен в светли цветове, за да контрастират и да създадат нужния акцент. Като светлинен източник препоръчваме филамент LED лампи с марка VIVALUX, за да получите един елегантен и изтънчен декоративен елемент от Вашия интериор.



