Линеен спот BERGEN ∙ SP772 ∙ подвижни рамена ∙ 4xE27 ∙ черен
Код заявка: VIV005021 | Артикул: SP772-4L E27 BERGEN
Технически параметри
| Серия | BERGEN |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 840x80x160mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 4x8W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал |
| EAN | 3800234854144 |
Още едно страхотно предложение за осветление на модерното Ви жилище са спотовете от серията BERGEN в матиран черен цвят. Предназначени са за лампи с цокъл E27 като чашките с фасунгите им са подвижни, за да може светлината да се разпредели по-най подходящия начин в помещението. Изработени от висококачествени материали с устойчиво покритие, спотовете от серията BERGEN са предназначени за дългосрочна употреба и в същото време имат универсално излъчване за допълнение на интериори в разнообразни стилове в комбинация с LED филамент лампи VIVALUX.

