Линеен спот MAYA ∙ SP778 ∙ 2xE14 ∙ черен
Код заявка: VIV005031 | Артикул: SP778-2L E14 MAYA
Технически параметри
| Серия | MAYA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 430x150x215mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x7W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал |
| EAN | 3800234854243 |
Строгите прави линии и геометрични форми имат своите почитатели, но ако вие не сте сред тях, серията спотове MAYA е точно за вас. Декоративните решетки на чашките с фасунги за Е14 са с овална форма, а самите чашки са подвижно монтирани върху кръгла основа и орнаментирани с допълнителни успоредни линии. Спотовете от серията са съвместими с всички LED филамент лампи VIVALUX с цокъл Е14 и са подходящо решение за осветление в кухни и коридори на съвременните жилища.



