LED плафон SONOMA LED ∙ SQ2 ∙ 20W ∙ черен ∙ 4000K
Код заявка: VIV005033 | Артикул: SONOMA SQ2 LED 20W BK CL
Технически параметри
| Серия | SONOMA LED |
| Мощност(W) | 20W |
| Светлинен поток (lm) | 750lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 520x340x70mm |
| Живот на осветителя (h) | 20000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | пластмаса+метал |
| EAN | 3800234854267 |
SONOMA LED са декоративни LED осветителни тела с квадратна или правоъгълна форма на светещите им части. Неоспоримо преимущество е дизайнът на телата. Той предлага едновременно изтънченост и гъвкавост – част от светещите части на SONOMA LED могат да се завъртат спрямо останалата част от тялото. SONOMA LED са с класически черен цвят на корпуса и светят в неутрална бяла светлина.



