LED плафон RIVER LED ∙ 24W ∙ черен ∙ 4000K
Код заявка: VIV005039 | Артикул: RIVER LED 24W BK CL
Технически параметри
| Серия | RIVER LED |
| Мощност(W) | 24W |
| Светлинен поток (lm) | 1200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 550x550x80mm |
| Живот на осветителя (h) | 20000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | пластмаса+метал |
| EAN | 3800234854328 |
Плавните вълнообразни линии на светещите части на телата от серията RIVER LED са тяхната отличителна черта: образец за елегантност и стил в дизайна. Телата в серията RIVER LED могат да се използват самостоятелно или в комбинации помежду си за осветяване на различни помещения у дома: всекидневни, кухни, спални.

