Плафон GALILEO ∙ CL780 ∙ 3хG9 ∙ опушени стъкла
Код заявка: VIV005042 | Артикул: CL780-3R G9 GALILEO
Технически параметри
| Серия | GALILEO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G9 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 285x235x200mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x5W |
| Цвят на корпуса | опушено |
| Светлинен източник | да |
| Гаранция | 12 месеца гаранция (не вкл. св. източник) |
| Материал | метал+стъкло |
| EAN | 3800234854359 |
GALILEO e впечатляваща нова гама осветителни тела. Серията е проектирана с различен брой стъклени опушени абажури във форма на опушени сфери с различни индивидуални размери, разположени асиметрично. Невероятната привлекателност на GALILEO се допълва от огледалната повърхност на стъклата, която отразява пространството наоколо и превръща интериора в дизайнерско решение. Серията осветителни тела GALILEO съдържа един аплик и четири полилея, като два от тях са с регулируема дължина. А когато лампите в телата светят, усещането за изтънченост се засилва. GALILEO се предлагат в комплект с LED лампи с цокъл G9 в топлобяла светлина 3000К, но са съвместими с всички G9 LED лампи с марка VIVALUX.



