Плафон DANTE ∙ CL789 ∙ 3xE14 ∙ опушени стъкла ∙ черен
Код заявка: VIV005051 | Артикул: CL789-3C E14 DANTE
Технически параметри
| Серия | DANTE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø380x260mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x7W |
| Цвят на корпуса | опушено |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+стъкло |
| EAN | 3800234854441 |
Серията DANTE с марка VIVALUX съдържа спотове и осветителни тела за таван с метален корпус в черен цвят и опушени стъкла. Те могат да се използват самостоятелно или поради сходната си линия в комбинация помежду си за осветяване на вътрешното пространство. Всички тела са предназначени за LED лампи с цокъл Е14, но за най-добро представяне препоръчваме инсталирането на филамент LED лампи с марка VIVALUX.

