LED тяло за баня RIMINI LED ∙ 9W ∙ 4000K ∙ хром
Код заявка: VIV005060 | Артикул: RIMINI LED 9W CH/CL
Технически параметри
| Серия | RIMINI LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 540lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 440x320x50mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| EAN | 3800234854465 |
RIMINI LED e тяло за баня с подвижно рамо и с цвят на корпуса хром. Подвижното рамо е с три стави за максимално удобство и насочване на светлинния сноп в желаната посока. Тялото свети в неутрална светлина 4000К.




