LED лампа NERO LED ∙ JDR ∙ 7W ∙ 560lm ∙ GU10 ∙ 4000K
Код заявка: VIV005062 | Артикул: NERO LED JDR 7W GU10 CL-4000K
Технически параметри
| Серия | NERO LED |
| Мощност(W) | 7W |
| Светлинен поток (lm) | 560lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 38° |
| Размери (mm) | Ø50x54mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~89W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234854540 |
Осветителните тела в черен цвят са предпочитана част от интериора в съвременното жилище. Ако и вие сте заложили на тази тенденция в осветлението и сте избрали тела за лампи с цокъл GU10, са ви нужни светлинни източници с корпус в черен цвят. Новата серия LED лампи с цокъл GU10 са NERO LED. Мощността им е 7W и са налични в три цветни температури: - 3000K (топло-бяла светлина); - 4000K (неутрална светлина); - 6400K (дневна светлина).



