Димируема LED лампа VOLUX LED ∙ JDR ∙ 7W ∙ 560lm ∙ GU10 ∙ 4000K
Код заявка: VIV005065 | Артикул: VOL DIM JDR 7W GU10 CL 4000K VOLUX LED
Технически параметри
| Серия | VOLUX LED |
| Мощност(W) | 7W |
| Светлинен поток (lm) | 560lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Размери (mm) | Ø50x57mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~89W халогенна |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234854571 |
Димируема LED лампа 7W, GU10, 230V, 4000K. Серията 7W насочени LED лампи VOLUX LED е подходяща за общо осветление в помещения, където е необходима висока осветеност. VOLUX LED са с висок светлинен поток и широк ъгъл на разпръскване на светлината.



