Индустриално LED осветително тяло KENT LED ∙ 36W ∙ 1200mm ∙ 4000K ∙ IP65
Код заявка: VIV005081 | Артикул: KENT LED 36W 1200mm 4000K
Технически параметри
| Серия | KENT LED |
| Мощност(W) | 36W |
| Светлинен поток (lm) | 3060lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 1165x78x38mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| Температура на околната среда | -20÷+40°C |
| EAN | 3800234854656 |
Осветителните тела KENT LED с висока степен на защита IP65 са едновременно влаго- и прахозащитени и устойчиви на корозия. Това се постига чрез използване на материали за изработването им, които са неподатливи на оксидиране и на корозия и на стабилни уплътнения при свързване на частите на телата KENT LED. Допълнително преимущество на телата от серията е възможността на последователно свързване на инсталирани едно след друго тела директно едно след друго чрез кабел. По този начин от една точка на захранване могат да се инсталират тела с обща мощност да 450W: - Последователно свързване на до 25 броя KENT LED 18W 600mm 4000K; - Последователно свързване на до 12 броя KENT LED 36W 1200mm 4000K. - Последователно свързване на до 10 броя KENT LED 45W 1500mm 4000K. При последователното свързване на KENT LED е без значение от коя страна на тялото ще бъде точката на захранване.








