LED филамент лампа GLOW LED ∙ BG35 ∙ 0.6W ∙ 20lm ∙ E14 ∙ 1800K
Код заявка: VIV005084 | Артикул: BG35 LED 0.6W E14 1800K GLOW LED
Технически параметри
| Серия | GLOW LED |
| Мощност(W) | 0.6W |
| Светлинен поток (lm) | 20lm |
| Цветна температура (K) | 1800K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Размери (mm) | Ø35x98mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Цвят на корпуса | опушено |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234854601 |
Създадени изцяло с декоративна цел, новата серия лампи GLOW LED използва съвременните технологии, за да придаде ретро нотка в осветяваното пространство. Светлинният източник тип COG (chip on glass) в лампите GLOW LED наподобява горящ пламък, който свети в мека топло-бяла светлина и е поместен в стъклена колба с кехлибарен цвят. Това прави лампите GLOW LED подходящи за интериорни осветителни тела с отворени телени или мрежести разсейватели, тъй като ниският им светлинен поток не дразни очите. За светлинен акцент във външното осветление новите лампи могат да се използват само с декоративни тела, които имат съответната влагозащита. Лампите от серията GLOW LED имат два режима на работа, които могат да се сменят от ключа на стената: постоянно светещ пламък и примигващ пламък.


