Спот BRIA ∙ SP792 ∙ 2xE27 ∙ мрежа ∙ черен
Код заявка: VIV005086 | Артикул: SP792-2L E27 BRIA
Технически параметри
| Серия | BRIA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 420x220x90mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x7W |
| Цвят на корпуса | черно/дърво |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал |
| EAN | 3800234854687 |
Серията спотове BRIA във винтидж стил са изработени от метал в черен цвят като основата им е кръгла, а подвижните чашки с декорация дърво съдържат фасунги Е27 и имат черен мрежест разсейвател. Серията BRIA съдържа единичен и двоен спот и спот за 4 светлинни източника, който е с две подвижни рамена. BRIA изключително успешно се комбинират с филамент лампи VIVALUX и представляват елегантни светлинни решения, подходящи за функционалното осветление във Вашия хол, трапезария, спалня, коридор, хотел и заведение.


