Спот FRODO ∙ SP795 ∙ 2xE27 ∙ метал ∙ бял
Код заявка: VIV005092 | Артикул: SP795-2L E27/WH FRODO
Технически параметри
| Серия | FRODO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 400x90x220mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x7W |
| Цвят на корпуса | бяло/дърво |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал |
| EAN | 3800234854748 |
Серията FRODO VIVALUX са изработени от метал в черен или бял цвят, а подвижните чашки с декорация дърво съдържат фасунги Е27. Телените разсейватели на телата от серията FRODO създават интересен светлинен ефект, комбинирани с подходяща филамент LED лампа VIVALUX. С FRODO в бял или в черен цвят могат да се постигнат универсални светлинни решения, подходящи за функционалното осветление във Вашия хол, трапезария, спалня, коридор, хотел и заведение.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Спот FRODO ∙ SP794 ∙ 1xE27 ∙ метал ∙ черен
-
Аплик FRODO ∙ WL797 ∙ 1xE27 ∙ метал ∙ черен
-
Спот FRODO ∙ SP794 ∙ 1xE27 ∙ метал ∙ бял
-
Аплик FRODO ∙ WL797 ∙ 1xE27 ∙ метал ∙ бял
-
Спот FRODO ∙ SP795 ∙ 2xE27 ∙ метал ∙ черен
-
Плафон FRODO ∙ CL798 ∙ 1xE27 ∙ метал ∙ черен
-
Плафон FRODO ∙ CL798 ∙ 1xE27 ∙ метал ∙ бял
-
Спот FRODO ∙ SP796 ∙ 4xE27 ∙ метал ∙ черен
-
Спот FRODO ∙ SP796 ∙ 4xE27 ∙ метал ∙ бял

