Полилей LARS ∙ SSP600 ∙ 1xE27 ∙ метал ∙ черен
Код заявка: VIV005100 | Артикул: SSP600 E27/BK LARS
Технически параметри
| Серия | LARS |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø250x1400mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
| EAN | 3800234854823 |
Eдиничните пендели с декоративни разсейватели от новата серия LARS VIVALUX предлагат универсален вариант за основно осветление в различни по предназначение помещения. В серията има полилеи с разсейвател мрежа и един със сферичен телен разсейвател, но всички са снабдени с фасунга за цокъл Е27 и при всички височината може да се регулира като се промени дължината на кабела на полилея. Независимо от наличието на разсейвател, лампата, която бихте инсталирали в полилеите от серията LARS, остава видима. Затова препоръчваме да изберете надеждна и едновременно с това естетически издържана филамент LED лампа VIVALUX.


