Полилей ELIO ∙ SSP605 ∙ 1xE27 ∙ правоъгълен ∙ черен
Код заявка: VIV005105 | Артикул: SSP605 E27/BK ELIO
Технически параметри
| Серия | ELIO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | правоъгълна форма |
| Размери (mm) | 170x100x1000mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал |
| EAN | 3800234854878 |
Идеята на полилеите в новата серия ELIO VIVALUX е минималистичен дизайн с акцент върху една единствена фигура. Въпрос на Вашето усещане е да изберете звезда, кръг или правоъгълник да приемете в дома си и с коя филамент LED лампа VIVALUX да я комбинирате. Всички полилеи от серията ELIO са с регулируема височина чрез промяна на дължината на кабела им.

