Настолна безжична LED лампа с акумулаторна батерия JULIE LED ∙ 2W ∙ димируема ∙ CCT ∙ 3000K-4000K-6400K
Код заявка: VIV005141 | Артикул: JULIE LED 2W PK CCT
Технически параметри
| Серия | JULIE LED |
| Мощност(W) | 2W |
| Светлинен поток (lm) | 100lm |
| Цветна температура (K) | 3000K-4000K-6400K |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø120/210 |
| Цвят на корпуса | розов |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Индекс на цветопредаване | CRI 80 |
| Зареждане на батерията | 3h |
| Капацитет на батерията | 3.7V 1200mAh |
| EAN | 3800234855196 |
Насладете се на удобството при употребата на новата серия безкабелни настолни LED лампи JULIE LED с дискретно копче за включване и изключване и със сензорен бутон за избор на цветната температура и димиране. Копчето се намира отдолу на основата на лампите, а сензорният бутон е в горната шапка. Лампите от серията JULIE LED са с вградени презареждаеми батерии, което елиминира нуждата от захранващ кабел и ограничението лампите да се използват в близост до контакт. Изборът на цветна температура на светлината Ви позволява да осветите пространството около лампите JULIE LED според нуждите си: - топло-бяла светлина с 3000К за създаване на релаксираща атмосфера за почивка след напрегнат ден; - неутрална светлина 4000К за четене на книга; - дневна светлина 6400К за концентрация при работа по конкретен проект. В серията се предлагат лампи с три цвята на корпуса: матиран бял, пастелно син и пастелно розов.

