Фасаден LED аплик DUBLIN ∙ 8W ∙ бял/черен ∙ 4000K ∙ IP65
Код заявка: VIV005150 | Артикул: DUBLIN-I LED 8W CL IP65
Технически параметри
| Серия | DUBLIN LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 600lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | правоъгълна форма |
| Размери (mm) | 200x100x75mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял/черно |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800234855257 |
DUBLIN LED са серия аплици за външно осветление със степен на влагозащита IP65, които са предназначени за директен монтаж върху фасадите на сгради в съвременен стил. Корпусът на телата от серията DUBLIN LED е изработен от висококачествен поликарбонат с нанесено UV-покритие, в който е поместен LED светлинен източник с отлични светотехнически характеристики. Двете тела имат различен дизайн на разсейвателя, чрез който се постигат интересни светлинни ефекти по осветяваната повърхност.




