LED плафониера GALA LED ∙ 75W ∙ CCT ∙ 3000-4000-6000K
Код заявка: VIV005154 | Артикул: GALA LED 75W CCT
Технически параметри
| Серия | GALA LED |
| Мощност(W) | 75W |
| Светлинен поток (lm) | 5333lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø500x50mm |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
| EAN | 3800234855295 |
Плавните изчистени линии на новите LED плафониери GALA LED и ASTREA LED с марка VIVALUX ги правят подходящи за осветяване на съвременен интериор, а детайлите по разсейвателите им в бяло или черно са забележителен акцент, допълващ цялостната визия. Двете плафониери са предназначени за основно осветление и имат плъзгач за избор на цветна температура от 3000К, 4000К или 6000К. Това им дава предимството да се комбинират и синхронизират с останалите светлинни източници в осветяваното помещение.





