LED плафон MATTEO LED ∙ 32W ∙ черно+дърво ∙ CCT ∙ 3000-4000-6400K
Код заявка: VIV005158 | Артикул: MATTEO LED 32W CCT
Технически параметри
| Серия | MATTEO LED |
| Мощност(W) | 32W |
| Светлинен поток (lm) | 1528lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 800x340x60mm |
| Цвят на корпуса | черно/дърво |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
| EAN | 3800234855332 |
Осветителните тела MATTEO LED имат светещи части с кръгла форма в черен цвят, разположени върху панел, изработен от естествено дърво. Комбинацията е актуална и подходяща за осветление в съвременните жилища, в които геометричните форми са избрани за акцент в интериора. Всички тела от серията MATTEO LED имат възможност за избор на цветната температура на светлината. С изключение на полилея осветителните тела могат да се монтират както на стена, така и на таван. Полилеят е с максимална височина 1200 мм, която може да се регулира при необходимост според тавана.



