LED плафон MEANDRA-C LED ∙ 54W ∙ злато ∙ CCT-switch ∙ 3000-4000-6000K
Код заявка: VIV005169 | Артикул: MEANDRA-C LED 54W GD CCT
Технически параметри
| Серия | MEANDRA LED |
| Мощност(W) | 54W |
| Светлинен поток (lm) | 3881lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø480x260mm |
| Цвят на корпуса | злато |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
| EAN | 3800234855448 |
Серията декоративни осветителни тела MEANDRA LED с марка VIVALUX имат впечатляваща форма с плавно извиващи се линии в актуалните в съвременния интериор цветове черен мат и матирано злато. Предлагат се във вариант за директен монтаж на таван тип плафон и като полилей с регулируема височина. Неоспоримо предимство заедно с атрактивния им дизайн е и възможността за избор на цветна температура, с която MEANDRA LED ще освети Вашата спалня, всекидневна, хотелска стая или стая за релакс: в топло-бяло (3000К), в неутрална светлина (4000К) или в дневна светлина (6000К).





